HOME > OFERTA > USŁUGI POGRZEBOWE

USŁUGI POGRZEBOWE

ORGANIZACJA
POGRZEBÓW

Pogrzeb to jeden z najstarszych i najsmutniejszych rytuałów obecnych w naszej kulturze. Na ogół nie myślimy o czekającym nas końcu życia. Nikt nie jest przygotowany na odejście bliskiej osoby. Nadzieja umiera ostatnia i odchodzi ona wraz z człowiekiem.

SPRZEDAŻ TRUMIEN
I WIEŃCÓW

Uroczystości pogrzebowe są jednym z najsmutniejszych rytuałów towarzyszących ludzkości. Odejście bliskiej osoby zawsze oznacza ból dla bliskich i rodziny. Organizowanie uroczystości pogrzebowych wymaga powagi oraz należytego szacunku.

PRZEWÓZ
ZWŁOK

Często zdarza się, że ktoś umiera z dala od domu. W takich przypadkach sprawami technicznymi, jak organizacja pogrzebu oraz przewóz zwłok powinna się zająć firma dysponująca odpowiednim doświadczeniem...

PRZECHOWYWANIE
ZWŁOK

Polskie prawo jasno definiuje sposób przechowywania zwłok. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 23 marca 2011 r. określa, że zwłoki osoby zmarłej powinny być przechowywane w temperaturze nie wyższej niż 4 stopnie Celsjusza.

KREMACJA
ZWŁOK

Kremacja zwłok jest jednym z najstarszych sposobów pochówku zmarłych. Metoda palenia zwłok znana już była w starożytności i była praktykowana przez wiele religii. Przeważnie zwłoki zmarłej osoby zawijano w całun i składano na stosie.

ZAKŁAD POGRZEBOWY
Nowy Sącz, ul. Śniadeckich 19
tel. 18 443 76 88

Płatności za usługi pogrzebowe można dokonywać za pomocą karty kredytowej lub płatniczej.